System Zarządzania

System zarządzania BMS w cenie kontrolera.

Regulacja, kontrola monitorowanie i optymalizacja systemów technicznych.

Przejdź do witryny >

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

System Zarządzania

System zarządzania BMS w cenie kontrolera.

Nowoczesny ModuWeb Unity umożliwia zdalną obsługę i optymalizację systemów technicznych z dowolnego miejsca.

Przejdź do witryny >

Regulamin zakupów

REGULAMIN

 1. Właścicielem wysyłkowego sklepu internetowego e-bemescontrol (zwanego dalej Sklepem) jest firma Bemes Control Radosław Seremak z siedzibą w Załomiu, ul.Brzozowa 4, NIP: 9191666452, REGON 321267080, numer rejestrowy GIOŚ: E0017654Z.
 2. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu e-bemescontrol.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.
 3. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.
 4. Zgodnie z obowiązkiem wynikającym z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z późn.zm.) informujemy, że aby móc korzystać z zakupów w naszym sklepie urządzenie Klienta, oprogramowanie tego urządzenia (system operacyjny) i peryferia podłączone do tego urządzenia powinny umożliwiać uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej oraz umożliwiać wprowadzanie danych alfanumerycznych jak i poruszanie się za pomocą wskaźnika lub urządzeń o podobnym działaniu (np. ekran dotykowy z możliwością wyświetlania klawiatury systemowej). Ponadto, zgodnie z owymi przepisami informujemy, że umieszczanie przez Klienta na stronach internetowych naszego sklepu jakichkolwiek informacji o charakterze bezprawnym lub informacji naruszających dobre obyczaje, jest zakazane.
 5. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy www.e-bemescontrol.pl jako Sprzedającym, a użytkownikiem portalu sprzedażowego - Kupującym.
 6. Wszystkie produkty oferowane w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 7. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania oraz odwoływania cen promocyjnych na stronie a także wprowadzania w nich zmian.
 8. Uprawnienie, o którym mowa w punkcie 7 nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży i będą one realizowane na zasadach dotychczasowych. 
 9. Zamówienia można składać 24h na dobę poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Sklepu lub emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu (sklep@bemescontrol.pl)
 10. Do złożenia zamówienia nie jest wymagana rejestracja Kupującego.
 11. Po złożeniu zamówienia klient dostaje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna w chwili:w przypadku zamówień płatnych za pobraniem - w chwili otrzymania dodatkowego ich potwierdzenia elektronicznego lub otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem złożonego zamówienia,dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu ( w przypadku płatności przelewem).
 12. Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar.
 13. Aby dokonać zakupu należy podać dane niezbędne do realizacji zamówienia. Dane osobowe, o które klient jest proszony w trakcie dokonywania zakupu to: Imię, Nazwisko, adres e-mail Klienta, nr telefonu kontaktowego Klienta, adres na który ma być zrealizowana dostawa i dane do faktury jeżeli mają być inne niż podane w danych osobowych. Adres e-mail i numer telefonu nie jest konieczne jednak poprawi i ułatwi kontakt z Klientem w przypadku powstania jakichkolwiek wątpliwości.
 14. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub zmiany danych koniecznych do wystawienia faktury do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów. 
 15. Składając zamówienie w Sklepie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie e-bemescontrol.pl oraz na ich przetwarzanie dla celów realizacji zamówień. Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są niezbędne do zrealizowania zamówienia przez Sklep. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych osobowych. Sklep pobiera opłatę za ponowną wysyłkę wg obowiązującego cennika w przypadku gdy kupujący błędnie wypełnił adres jej doręczenia.
 16.  Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.
 17. Faktura wystawiana jest do każdego zamówienia.
 18. Na wpłatę lub potwierdzenie zamówienia czekamy 7 dni,  po upływie 7 dni towar cofany jest do magazynu, a zamówienie anulowane.
 19. Dostawa towaru odbywa się za pomocą poczty kurierskiej.
 20. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia. Należy pamiętać, iż: termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy. Towar dostarczany jest do klienta zazwyczaj następnego dnia roboczego po dokonaniu wysyłki z naszego magazynu.
 21. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12:00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
 22. Gdy towar jest niezgodny z umową, w rozumieniu przepisów ustawy z dnia o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.) należy go odesłać na adres sklepu. Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 

Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 1. Wcześniejszy kontakt ze Sklepem lub dołączenie opisu niezgodności oraz dowodu zakupu towaru lub jego kopii pozwoli na sprawniejsze załatwienie reklamacji.
 2. Na podstawie Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. Klient ma prawo odstąpienia od umowy.
 3. Prawo odstąpienia od umowy jest skuteczne jeżeli Klient złoży Sklepowi, w terminie 15 dni od odbioru towaru, oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
 4. Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. 
 5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły, ulega zwrotowi. 
 6. Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym jaki otrzymał. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, itp. dokumenty (nie dotyczy dowodu zakupu) a także oryginalne opakowanie również wtedy, gdy zostało usunięte w ramach wykonywania zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną.
 7. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć na adres siedziby firmy.
 8. Sklep gwarantuje zwrot całości wpłaconej kwoty w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego lub w inny ustalony z Kupującym sposób.W przypadku płatności kartą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 9. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odesłanych przez Klienta za pobraniem , chyba że zostało to wcześniej ustalone z Kupującym.
 10. Zgodnie z art. 24 Ustawy o ochronie danych osobowych klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych jak również żądania ich usunięcia z bazy danych.
 11. Administratorem danych jest firma Bemes Control Radosław Seremak z siedzibą w Załomiu 70-896, ul. Brzozowa 4. Dane osobowe zbierane są w celu prawidłowej realizacji zamówienia.
 12. Wszystkie dane klientów podawane podczas dokonywania zakupów lub/i rejestracji są przechowywane w chronionej bazie.
 13. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.
 14. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Informacje o zmianach zostaną umieszczone na stronach Sklepu. O każdej zmianie Regulaminu Klienci zostaną ponadto powiadomieni drogą mailową z prawem wypowiedzenia umowy w terminie 14 dni. Zmiany Regulaminu wchodzą w życie z upływem terminu wypowiedzenia. Do zamówień złożonych przed wejściem w życie zmian Regulaminu stosuje się postanowienia Regulaminu w brzmieniu obowiązującym w chwili złożenia zamówienia. 

 

 

 

Akty prawne regulujące działalność sklepu internetowego:

Ustawa z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002 Nr 144, poz.1204);

Ustawa z dnia 5 lipca 2002r. o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym (Dz.U. Nr 126, poz.1068 ze zm.);

Ustawa z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22, poz.271 ze zm.);

Kodeks Cywilny

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl